Educatia Gifted
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Educatia Gifted

Prin gifted education se respecta natura divina a omului si nu omul-marfa, omul de consum. Noi promovam omul creator, omul capabil sa-si dezvolte potentialele., Florian Colceag, Presedinte IRSCA Gifted Education
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cursuri de citire si memorare rapida

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
chify




Mesaje : 1
Data de înscriere : 06/08/2008

Cursuri de citire si memorare rapida Empty
MesajSubiect: Cursuri de citire si memorare rapida   Cursuri de citire si memorare rapida I_icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:36 pm

Sunt foarte incantata ca ati deschis acest forum.
Am o intrebare si o rugaminte in acelasi timp:De ce nu se fac cursuri de citire si memorare rapida si in Constanta???Eu nu cred ca veti duce lipsa de cursanti aici!
In speranta ca ne vom vedea la un asfel de curs si in Constanta va multumesc anticipat pentru raspuns!
Sus In jos
adina
Admin
adina


Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/08/2008

Cursuri de citire si memorare rapida Empty
MesajSubiect: Re: Cursuri de citire si memorare rapida   Cursuri de citire si memorare rapida I_icon_minitimeMier Aug 06, 2008 9:23 pm

Se vor face. Daca vor exista destui cursanti ( putem incepe o lista chiar aici pe forum ) si locatia cred ca va fi la Scoala Remus Opreanu - care deja face parte din Reteaua CRED . Va intra si Alex pe forum sa ne spuna despre ce e necesar. VA multumim de aprecieri.
Sus In jos
https://gifted.forumgratuit.ro
 
Cursuri de citire si memorare rapida
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cursuri indispensabile unui dascal responsabil !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Educatia Gifted :: IRSCA Gifted Education :: Curricula-
Mergi direct la: