Educatia Gifted
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Educatia Gifted

Prin gifted education se respecta natura divina a omului si nu omul-marfa, omul de consum. Noi promovam omul creator, omul capabil sa-si dezvolte potentialele., Florian Colceag, Presedinte IRSCA Gifted Education
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!!

In jos 
AutorMesaj
Virgilius

Virgilius


Mesaje : 5
Data de înscriere : 12/08/2008

MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!! Empty
MesajSubiect: MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!!   MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!! I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:37 pm

Buna ziua si LA MULTI ANI de 1 decembrie!!!
sunny Doresc foarte tare sa dam mai multa VIATA, FORTA si ENERGIE acestui forum. Am putea sustine cu aceasta ocazie posibilitatea ca, in sfarsit, dl. MARIAN STAS sa ajunga ministru al educatiei. In contextul actualelor transformari economice, politice, sociale pe plan national si international, VIZIUNEA si EXPERIENTA domniei sale pot fi o sansa unica pentru invatamantul romanesc. Am deplina incredere intr-o revigorare / revitalizare masiva a scolii romanesti in urmatorii ani.
rendeer Va doresc tuturor INSPIRATIE, LUMINA, INTELEPCIUNE, INCREDERE, OPTIMISM, FORTA si CURAJ in tot ceea ce faceti.
Sus In jos
Virgilius

Virgilius


Mesaje : 5
Data de înscriere : 12/08/2008

MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!! Empty
MesajSubiect: Speranta moare ultima   MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!! I_icon_minitimeMar Dec 09, 2008 12:06 am

Mai exista moderator / activitate pe acest forum? Mie mi se pare ca nu. Exista un alt forum ACTIV cu continut similar? Multumesc!!!
Sus In jos
 
MARIAN STAS - MINISTRU AL EDUCATIEI IN NOUL GUVERN !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul centru al educatiei de excelenta
» Scoala de Vara a Educatiei de Excelenta - o premiera in Europa
» Bucurie mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Educatia Gifted :: Scolile Educatiei de Excelenta :: Noutati-
Mergi direct la: